HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Tever Global Pazarlama ve Ticaret A.Ş. 2016 yılında İstanbul'da kurulmuştur. Firmamız, Türkiye'de faaliyet gösteren tanınmış market zincirlerine ürün tedariği yapmaktadır. Tedarik etmiş olduğumuz ürün çeşitlerinin bir kısmını kendimiz ürettiğimiz gibi bir kısmını ortak iştirakimiz olan firmalardan veya ithal olarak diğer üreticilerden sağlamaktayız.

Firmamız kısa sürede güvenilir bir tedarikçi durumuna gelmiş bulunmaktadır. Ürün çeşidimizi sürekli innovatif ürünlerle hızlı bir şekilde geliştirmekteyiz. Değerli iş ortaklarımıza ihtiyaçları doğrultusunda doğru ve kaliteli ürünler sunmaktayız.

 

Biz Kimiz ?

 

Firmamız, Türkiye orman ürünleri sektöründe 100 yıllık geçmişi olan Tever Ailesinin bireyleri tarafından kurulmuştur.
 

İştiraklerimiz

 

Teverpan MDF Levha San. ve Tic. A.Ş.

Türkiye orman ürünleri sektöründe faaliyet göstermektedir. Tekirdağ iline bağlı Çerkezköy ve Veliköy Organize Sanayi Bölgelerindeki iki fabrikasıyla, ağaçtan mamül Sunta, MDF ve Kapı Paneli üretimi yapmaktadır. Her yıl Türkiye'nin en büyük 500 sanayi kuruluşu arasında yer almaktadır.

 

Tever Plastik Sanayi ve Tic. Ltd.Şti.

Plastik sektöründe faaliyet göstermektedir. Plastik ve plastikten mamül ürünlerin imalatını yapmaktadır.

 

Tever Dış Ticaret ve Pazarlama A.Ş.

Tever İnşaat markasıyla inşaat-gayrimenkul yatırımları ve orman ürünleri sektöründe ithalat-ihracat ile iştigal etmektedir. Tever İnşaat 1958-2013 yılları arasında İstanbul Anadolu Yakasının en güzel ilçelerinde çok sayıda konut projesini başarıyla tamamlamıştır. Dış Ticaret alanında da 2007-2014 yılları arasında resmi verilere göre, ağaç ve ağaç mamülleri dalında Türkiye'nin en çok ihracatını gerçekleştiren ilk on firma arasında yer almıştır.
 

Teversan Ağaç Endüstrisi ve Tic. A.Ş.

Orman ürünleri sektöründe faaliyet göstermektedir. Piyasadaki çeşitli fabrikalardan orman ürünleri mamüllerinin toptan ve perakende alım satımı ile uğraşmaktadır.